Reklama

Złodziej okradł sędziwego wrocławianina, gdy ten... jechał rowerem

03/07/2013 00:00

Wrocławscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież saszetki z dokumentami i pieniędzmi. Sprawca zabrał ją z kosza roweru, którym poruszał się starszy wrocławianin.

Do zdarzenia doszło w sobotę pzed godz. 15.00 na ul. Inżynierskiej. Na miejsce wysłano patrol funkcjonariuszy z Wydziału Wywiadowczego i Interwencyjnego.


 


– W rozmowie z 76 – latkiem policjanci ustalili dokładny przebieg całej sytuacji. Okazało się, że gdy jechał rowerem, podbiegł do niego mężczyzna, który zabrał z koszyka saszetkę z dokumentami oraz pieniędzmi i uciekł – opisuje sprawę Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.


 

 


Policjanci, po ustaleniu rysopisu napastnika rozpoczęli jego poszukiwania. Pół godziny później zatrzymali 42-letniego wrocławianina, który posiadał przy sobie skradzioną torebkę z dokumentami.

Reklama

 


Mężczyzna został zatrzymany a odzyskane mienie zwrócono pokrzywdzonemu. Złodziej usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości