Kolejny bardzo poważny wypadek na skrzyżowaniu ulic Ślężnej z alejami Wiśniową i Armii Krajowej. W piątek rano samochód osobowy uderzył tam w słup trakcji tramwajowej.
Na szczęście w przypadku piątkowego wypadku obyło się bez ofiar śmiertelnych i poważnie rannych. Kierująca oplem astrą kombi kobieta została niegroźnie poszkodowana. Do zdarzenia doszło, gdy skręcała na skrzyżowaniu z alei Wiśniowej na Ślężną, nagle by ominąć rozpędzonego tira, który wjechał na krzyżówkę na czerwonym świetle, odbiła w lewo i wpadła w poślizg. Auto zatrzymało się i rozbiło na słupie trakcji tramwajowej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze