02/08/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Gościem najbliższego odcinka programu "Dziękuję, nie słodzę" będzie Wojciech Błoński - dyrektor sportowy piłkarskiego Śląska Wrocław. Premiera wywiadu, już w najbliższy wtorek, 2 sierpnia o godzinie 18:00 na www.tuwroclaw.com. A tymczasem prezentujemy kulisy powstawania programu.
Autor: MediaForCity
Autor: MediaForCity
Autor: MediaForCity
Autor: MediaForCity
Autor: MediaForCity