08/09/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Do zniszczenia wystawy ustawionej przy ul. Świdnickiej doszło w ubiegłą niedzielę po południu. Nieznani sprawcy przekreślili logotypy organizatorów, a na zdjęciach wybranych działaczy Solidarności dorysowali symbol Gwiazdy Dawida. Dolnośląscy działacze KOD — organizatora wystawy — podjęli decyzję o nienaprawianiu ekspozycji, ku przestrodze.
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek