Wróć do artykułu

Ktoś zdewastował wystawę "Wolność jest w nas" (ZOBACZ ZDJĘCIA)

08/09/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Do zniszczenia wystawy ustawionej przy ul. Świdnickiej doszło w ubiegłą niedzielę po południu. Nieznani sprawcy przekreślili logotypy organizatorów, a na zdjęciach wybranych działaczy Solidarności dorysowali symbol Gwiazdy Dawida. Dolnośląscy działacze KOD — organizatora wystawy — podjęli decyzję o nienaprawianiu ekspozycji, ku przestrodze.


Autor: Bartosz Senderek

Świdnicka, Michał Jaros, Jacek Sutryk - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości