09/02/2020 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotni wieczór na pasach przy ulicy Ruskiej aktywiści z Extinction Rebellion wyszli na przejście dla pieszych i tańczyli do dźwięków “Stayin’ alive” Bee Gees. Podobna akcja odbyła się na ulicy Świdnickiej, a jej uczestnicy przenieśli się pod pręgierz i zatańczyli przed wejściem do Ratusza.