25/10/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Kilkanaście godzin po zwycięskim meczu z PGE MKK Siedlce koszykarki Ślęzy odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 37 przy ul. Sarbinowskiej we Wrocławiu.