Wróć do artykułu

Nowe mieszkania we Wrocławiu wybudują spółdzielnie mieszkaniowe

25/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Pieniądze Wrocław

Pięć wrocławskich spółdzielni mieszkaniowych ogłosiło w czwartek swój udział w Narodowym Programie Mieszkaniowym. W ciągu trzech lat chce wybudować we Wrocławiu dwa tysiące tańszych mieszkań lokatorskich, tworząc konkurencję dla deweloperów. Po wpłacie wkładu własnego będzie je można wynajmować i wykupić. 


Autor: Wojciech Bolesta

Kuźniki , Huby, Gaj - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości