18/01/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Dolnośląscy policjanci w końcu doczekali się na nowe radiowozy. We wtorek w komendzie przy ul. Połbina odbyło się oficjalne przekazanie nowych pojazdów. Funkcjonariusze z naszego województwa otrzymali w sumie 37 aut, co najmniej 5 z nich zostanie we Wrocławiu.
Autor: Dolnośląska Policja
Autor: Dolnośląska Policja
Autor: Dolnośląska Policja
Autor: Dolnośląska Policja
Autor: Dolnośląska Policja