Wróć do artykułu

Nowe radiowozy dolnośląskiej policji [ZOBACZ ZDJĘCIA]

18/01/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Wypadki Wrocław

Dolnośląscy policjanci w końcu doczekali się na nowe radiowozy. We wtorek w komendzie przy ul. Połbina odbyło się oficjalne przekazanie nowych pojazdów. Funkcjonariusze z naszego województwa otrzymali w sumie 37 aut, co najmniej 5 z nich zostanie we Wrocławiu.


Autor: Dolnośląska Policja

Paweł Hreniak - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości