27/09/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Gościem najbliższego odcinka programu "Dziękuję, nie słodzę" będzie Przemysław Filar - prezes Towarzystwa Upiększania Miasta Wrocławia. Premiera wywiadu, już w najbliższy wtorek, 27 września o godzinie 18:00 na www.tuwroclaw.com. A tymczasem prezentujemy kulisy powstawania programu.
ZOBACZ TEŻ: Zwiastun programu Dziękuję nie słodzę