Wróć do artykułu

Przemysław Filar w "Dziękuję, nie słodzę" (KULISY POWSTAWANIA PROGRAMU)

27/09/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Gościem najbliższego odcinka programu "Dziękuję, nie słodzę" będzie Przemysław Filar - prezes Towarzystwa Upiększania Miasta Wrocławia. Premiera wywiadu, już w najbliższy wtorek, 27 września o godzinie 18:00 na www.tuwroclaw.com. A tymczasem prezentujemy kulisy powstawania programu.

ZOBACZ TEŻ: Zwiastun programu Dziękuję nie słodzę


Autor: Bartosz Senderek

Reklama
Najnowsze wiadomości