09/12/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Prace na odcinku drogi ekspresowej S5 między Marcinowem a węzłem Wrocław Północ idą pełną parą! Robotnicy położyli już niemal połowę masy bitumicznej, a szybko postępujące prace na rondzie Obrońców Grodna powoli odsłaniają kształt największego węzła drogowego we Wrocławiu, który połączy S5-tkę z Autostradową Obwodnicą Wrocławia.
Autor: mat. Astaldi
Autor: mat. Astaldi
Autor: mat. Astaldi
Autor: mat. Astaldi
Autor: mat. Astaldi