24/10/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W niedzielę na Partynicach miłośnicy koni świętowali koniec sezonu wyścigowego. Po raz ostatni w tym sezonie dopingowali folbluty, araby i kłusaki francuskie. Cała impreza przebiegała w biesiadnej atmosferze. Było wspólne śpiewanie przy ognisku, pieczenie kiełbasek i myśliwski bigos.