06/08/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W tym sezonie Śląsk Wrocław póki co jest królem remisów. Zespół trenera Mariusza Rumaka po raz trzeci podzielił się punktami z rywalem - tym razem z Lechią Gdańsk, z którą zremisował 0:0. To wynik, który nie krzywdzi żadnej z drużyn, bo ani Śląski, ani Lechia we Wrocławiu nie pokazały futbolu na tyle dobrego, by marzyć o zwycięstwie.