Wróć do artykułu

Koszmarna Wigilia we Wrocławiu. Aktywiści: za 30 lat wszyscy tak będziemy „świętować” [ZDJĘCIA]

21/12/2019 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Uschnięty iglak, puste talerze, miski wypełnione węglem i kieliszki z ropą – tak wyglądał sobotni happening „Wigilia 2050” zorganizowany przez aktywistów Extinction Rebellion. Członkowie ruchu sugerują, że jeżeli rządzący nie podejmą działań, tak właśnie może wyglądać obchodzenie świąt Bożego Narodzenia za 30 lat.


Autor: Extinction Rebellion Wrocław

Oławska, Rynek, Jarmark wrocław - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości