25/07/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Futboliści Panthers Wrocław wygrali rozgrywki Ligi Mistrzów w futbolu amerykańskim. Wrocławianie w finale pokonali przed własną publicznością włoski Milano Seamen 40:37 i zostali najlepszą drużyną w Europie.