Wróć do artykułu

Specjaliści z UPWr uratowali małego pacjenta [ZOBACZ ZDJĘCIA]

03/01/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Edukacja i nauka Wrocław

Na wrocławskiej weterynarii sukcesem zakończyła się akcja, którą lekarze nazwali kryptonimem "Orzeszek". Uratowana została szynszyla, która jeszcze przed świętami, połknęła… pół orzeszka. Wcześniejsze próby pomocy cierpiącemu zwierzątku, śliniącemu się i zupełnie bez apetytu, a coraz słabszemu - nie przyniosły skutku. Dopiero zdjęcie rtg z kontrastem pozwoliło wykryć powód choroby: ciało obce w przełyku, w okolicy serca.


Autor: Tomasz Lewandowski / UPWr

Reklama
Najnowsze wiadomości