05/04/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W środę w Kampusie Pracze odbyło się oficjalne przekazanie udziałów EIT+ nowemu właścicielowi. Podczas marcowej sesji, wrocławscy rajcy zdecydowali, że miasto swoje udziały w instytucie badawczym bezpłatnie przekaże Skarbowi Państwa. Podczas uroczystości przekazania udziałów rząd reprezentował minister nauki Jarosław Gowin.
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta