Wróć do artykułu

Wrocław oddał EIT+ Skarbowi Państwa [ZOBACZ ZDJĘCIA]

05/04/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Pieniądze Wrocław

W środę w Kampusie Pracze odbyło się oficjalne przekazanie udziałów EIT+ nowemu właścicielowi. Podczas marcowej sesji, wrocławscy rajcy zdecydowali, że miasto swoje udziały w instytucie badawczym bezpłatnie przekaże Skarbowi Państwa. Podczas uroczystości przekazania udziałów rząd reprezentował minister nauki Jarosław Gowin.


Autor: Wojciech Bolesta

Politechnika Wroclawska - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości