Wróć do artykułu

We wrocławskim urzędzie miejskim powstał pokoik dla dzieci [ZOBACZ ZDJĘCIA]

21/11/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

W budynku Urzędu Miejskiego Wrocławia stworzono pokój dla kobiet karmiących i dzieci. Na parterze w pomieszczeniu numer 21 matki z dziećmi mogą skorzystać z pomieszczenia do karmienia niemowląt oraz  z przewijaka. Pokój jest w pełni dostosowane do wymogów matki karmiącej znajduje się w nim: miejsce na wózek, umywalka, podgrzewacz do butelek  oraz kąciki zabaw dla dzieci ze stolikiem i krzesełkami, wyposażone w zabawki, kredki i malowanki.


Autor: Urzad Miejski Wrocławia

Urząd Miejski Wrocławia - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości