Reklama

Kierowca audi wjechał w przystanek [ZDJĘCIA]

04/06/2019 12:35

We wtorek ok. godz. 11, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Samochód osobowy zawisł na barierkach przystanku tramwajowego po tym, jak zderzył się z betoniarką. Nikt nie został ranny.

– Kierowca samochodu osobowego marki audi jechał ulicą Skłodowskiej-Curie i z nieznanych przyczyn prowadzone przez niego auto zderzyło się z samochem ciężarowym - betoniarką. W wyniku tego zdarzenia samochód przemieścił się w rejon przystanku tramwajowego i zawisł na barierce. Nikt nie został ranny– mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z KMP we Wrocławiu.


Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości