We wtorek ok. godz. 11, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Samochód osobowy zawisł na barierkach przystanku tramwajowego po tym, jak zderzył się z betoniarką. Nikt nie został ranny.
– Kierowca samochodu osobowego marki audi jechał ulicą Skłodowskiej-Curie i z nieznanych przyczyn prowadzone przez niego auto zderzyło się z samochem ciężarowym - betoniarką. W wyniku tego zdarzenia samochód przemieścił się w rejon przystanku tramwajowego i zawisł na barierce. Nikt nie został ranny– mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z KMP we Wrocławiu.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze