Ma 30 metrów długości, 2,5 szerokości i 3,4 wysokości. Pierwszy wóz Skoda 19T, który będzie jeździł po mieście jako Tramwaj Plus jest już gotowy. W zakładach w Pilznie kończy się montaż drugiego. Oba do Wrocławia trafią przed wigilią. Wszystkie 31 przyjedzie do nas do końca przyszłego roku.
- Od 17 wozów, które jeżdżą po Wrocławiu różnią się nie tylko tym, że mają drzwi po obu stronach i kabiny motorniczych na obu końcach. Mają także inny rozkład siedzeń, tapicerkę, miejsca na rowery i monitoring. No i klimatyzację - tłumaczy Wojciech Grzonka, szef Skoda Poland.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze