Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz podczas trwającej we wrocławskim Ratuszu sesji rady miejskiej oświadczył, że nie będzie ubiegał się o reelekcję w zaplanowanych na 2018 rok wyborach samorządowych.
Prezydent w krótkim oświadczeniu powiedział, że do 2018 roku będzie koordynował prace związane z przygotowaniem Wrocławia do startu w konkursie o tytuł Zielonej Stolicy Europy.
Przeczytaj też: Dutkiewicz rezygnuje. Kto będzie kolejnym prezydentem Wrocławia?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze