Reklama

Prezydent Jacek Sutryk ma koronawirusa. Musi odbyć kwarantannę

03/10/2020 16:40

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk poinformował w sobotę, że otrzymał pozytywny wynik na SARS-CoV-2. Mimo, że czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów, przez najbliższe 10 dni będzie pozostawał na kwarantannie.

Prezydent udał się na badania po tym, jak otrzymał informację z sanepidu, że jedna z osób z którą miał kontakt otrzymała pozytywny wynik na SARS-CoV-2. W sobotę Jacek Sutryk napisał na Facebooku, że wykonane badania wykazały, że on też został zakażony koronawirusem i musi najbliższe 10 dni spędzić na kwarantannie.


Prezydent napisał, że czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów.


– Kochani cóż - zdarza się, zdarzało i zdarzać będzie. Jak sami widzicie z jeszcze większą częstotliwością. Wokół nas jest zapewne wiele takich osób choć nie wszyscy oni o tym wiedzą z uwagi na brak objawów lub dostępności badań. Niestety nawet codzienne nasze funkcjonowanie czy też organizowanie różnych wydarzeń czy spotkań z zachowywaniem reżimu sanitarnego nie jest w stanie w 100 procentach uchronić nas od wirusa. A przecież funkcjonować, pracować, żyć musimy – napisał Jacek Sutryk.

Reklama


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości