We Wrocławiu powstanie albo linia kolejowa łącząca nowy terminal na lotnisku z centrum, albo elektroniczny system informacji pasażerskiej, dzięki któremu dostaniemy esemesy o spóźnieniach tramwajów i autobusów. Urząd marszałkowski zdecyduje co zwycięży dzieląc jesienią pieniądze unijne. Według naszych informacji wybiorą kolejkę.
MPK złożyło wniosek o 43 mln zł unijnej dotacji. Za te pieniądze, jeszcze w tym roku, chciało zainstalować w mieście elektroniczny system informacji pasażerskiej. Podobnie jak w przypadku szynobusów urzędu marszałkowskiego każdy pasażer miał esemesem dostawać informacje o spóźnionym autobusie i tramwaju.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze