Reklama

„Sorry Polsko”. Maria Peszek z koncertem we Wrocławiu

28/11/2019 11:47

Maria Peszek wyruszyła w trasę koncertową zatytułowaną "Sorry Polsko Super Tour". Kontrowersyjna artystka wystąpi m.in. we Wrocławiu. – Sorry polsko, ale wracamy jeszcze lepsi. Chodźcie na ulice, potańczyć i pokrzyczeć – apeluje Peszek.

– Sorry Polsko, nie ma nowych piosenek, bo te są niestety ciągle aktualne i mówicie mi, że teraz są wam jeszcze bardziej potrzebne. Sorry Polsko to będzie dobry rok, będziemy śpiewać i tańczyć wbrew wszystkiemu, będziemy robić to, co razem umiemy najlepiej – krzyczeć! – można przeczytać w odezwie do fanów przygotowanej przez Marię Peszek.

Kontrowersyjna artystka zapowiada, że muzycznie będzie to zupełnie nowe otwarcie. W ramach trasy występuje z trzema artystami: Kubą Staruszkiewiczem, Patem Stawińskim i Kamilem Paterem. – Przyniosą nową jakość i nowe aranżacje-  trzech gniewnych ludzi i ja, super Maria i super band. Sorry polsko, ale wracamy jeszcze lepsi. Chodźcie na ulice, potańczyć i pokrzyczeć – apeluje Peszek.

Artystka wystąpi we Wrocławiu w piątek, 6 marca o godz. 19, w Centrum Koncertowym A2 (ul. Góralska 5). Bilety, w cenie 75 zł, można kupować za pośrednictwem strony internetowej.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości