Brakiem wyobraźni wykazał się kierowca Forda, który zaparkował swój samochód w miejscu przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej, choć nie miał do tego uprawień. Auto zostało odholowane, a kierowcę ukarano mandatem.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 lutego, na ulicy Granicznej. Straż miejska ukarała kierowcę Forda mandatem w wysokości 500 zł. Mężczyzna otrzymał też pięć punktów karnych i musiał pokryć koszty odholowania samochodu.
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej?
Wciel się w rolę reportera www.tuWroclaw.com i napisz nam o tym!
Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze