Adam Grehl i Jarosław Obremski, którzy startowali z pierwszych miejsc na liście KW Rafała Dutkiewicza zrezygnują z mandatów i pozostaną wiceprezydentami. Z naszych informacji wynika, że jeszcze przed rozpoczęciem walki o mandaty obiecał im to prezydent. Jego sztab nie chce komentować naszych informacji.
Za Adama Grehla do rady miasta wejdzie najprawdopodobniej Modest Aniszczyk, a za Jarosława Obremskiego - Andrzej Nabzdyk.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze