Rządowy samolot, którym dziś rano do Wrocławia przyleciał prezydent Andrzej Duda, uległ awarii. Z informacji Polskiego Radia wynika, że w prezydenckiej maszynie doszło do awarii systemu komputerowego.
Embraer 175, którym prezydent przyleciał ze Szwecji, znajduje się ciągle na wrocławskim lotnisku. Według informacji Polskiego Radia samolot lecący ze Szwecji po lądowaniu we Wrocławiu z resztą pasażerów miał się udać do Warszawy. Awaria systemu podczas lotu do stolicy Dolnego Śląska jednak unieruchomiła maszynę.
Prezydent Andrzej Duda lądował dziś w południe na wrocławskim lotnisku, skąd udał się do Polkowic, na miejsce katastrofy górniczej w kopalni Rudna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze