W czwartek przed 14:00 na przystanku przy ul. Kościuszki we Wrocławiu wybuchła domowej roboty bomba. Chwilę wcześniej pakunek z pojazdu wyniósł kierowca autobusu linii 145. Ranna została jedna osoba, która przechodziła w pobliżu przystanku.
Bombę w autobusie zostawił jeden z pasażerów. Ślady po wybuchu wskazują, że był to ładunek domowej roboty - garnek wypełniony gwoźdźmi i materiałem wybuchowym. Bomba zawinięta była w plastikową torbę.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze