Reklama

Wrocław: Rusza rozbiórka dawnej siedziby straży miejskiej przy Gwarnej [ZDJĘCIA]

23/04/2022 11:26

W poniedziałek rozpoczną się prace rozbiórkowe budynku przy ul. Gwarnej 5-7, który przez lata był siedzibą wrocławskiej straży miejskiej. Miasto szykuje ten teren pod sprzedaż.

Decyzja o rozbiórce budynków na terenie przy ul. Gwarnej 5-7, w tym dawnej siedziby straży miejskiej, która we wrześniu 2019 przeniosła się na ul. Na Grobli 14/16, zapadła w 2020 roku. Nieruchomość w rejonie Dworca Głównego będzie przeznaczona na sprzedaż - magistrat liczy na ok. 10 mln zł zysku. 


Są to w sumie trzy działki o łącznej powierzchni 2 217 m kw., zabudowane dwupiętrowym, mocno zużytym budynkiem biurowym (457 m kw.), szeregowymi garażami (129 m kw.) i wielostanowiskową wiatą (186 m kw.). Stopień zużycia obiektów to 50-60 procent.

Reklama

Prace rozbiórkowe rozpoczną się w poniedziałek, 25 kwietnia. 


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości