Reklama

Wybuch w fabryce zapalniczek pod Wrocławiem! (DUŻO ZDJĘĆ)

14/10/2016 11:42

W piątek przed południem doszło do wybuchu w podwrocławskiej fabryce produkującej zapalniczki i turystyczne kuchenki gazowe. Ze wstępnych informacji wynika, że w skutek wybuchu poszkodowana została 1 osoba.

- Do wybuchu doszło chwilę przed godziną 11. Z miejsca zdarzenia ewakuowano 10 pracowników fabryki. Obecnie trwa dogaszanie pożaru – poinformował obecny na miejscu mł. bryg. Mariusz Urbaniak, oficer prasowy wrocławskiej straży pożarnej. Strażacy ustalają co mogło być przyczyną wybuhu.


Dyżurny wrocławskiej straży pożarnej chwilę po godzinie 11 informował w rozmowie z portalem tuWroclaw.com, że na miejsce zdarzenia skierowanych zostało 12 zastępów straży pożarnej.


W zakładzie produkcyjnym firmy Unilight w podwrocławskich Radwanicach doszło do wybuchu. Ogień rozprzestrzenił się też na budynki biurowe firmy. W okolicy czuć było zapach gazu. W wyniku zdarzenia poparzona została jedna osoba, którą natychmiast przetransportowano do szpitala.

Reklama

Firma specjalizuje się w imporcie i produkcji akcesoriów dla osób palących w tym gazu do zapalniczek i samych zapalniczek, a także gazowych kuchenek turystycznych.


red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości