Reklama

14 posłów z Wrocławia już po ślubowaniu w sejmie

12/11/2019 14:10

W sejmie zakończyło się ślubowanie nowo wybranych posłów. W uroczystości wzięły udział wszystkie osoby wybrane w okręgu wrocławskim. Łącznie w okręgu nr 3 wybranych zostało 14 posłów z pięciu list.

Pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji rozpoczął marszałek senior Antoni Macierewicz. Swoje przemówienie wygłosił też prezydent Andrzej Duda. Po tym nasi nowo wybrani przedstawiciele przystąpili do ślubowania.


W uroczystości wzięli udziały wszyscy posłowie wybrani z okręgu wrocławskiego:




Klub Prawo i Sprawiedliwość: Mirosława Stachowiak-Różecka, Jacek Świat, Paweł Hreniak, Agnieszka Soin, Przemysław Czarnecki




Klub Koalicja Obywatelska: Grzegorz Schetyna, Małgorzata Tracz, Michał Jaros, Krzysztof Mieszkowski, Sławomir Piechota

Reklama



Klub Lewica: Krzysztof Śmiszek, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk




Klub Koalicja Polska – Polskie Stronnictwo Ludowe – Kukiz’15: Jacek Protasiewicz




Koło Konfederacja: Krzysztof Tuduj




ZOBACZ TEŻ: Wrocław wysłał do sejmu 5 debiutantów. Kim są? [ZDJĘCIA]



 



 


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości