W sejmie zakończyło się ślubowanie nowo wybranych posłów. W uroczystości wzięły udział wszystkie osoby wybrane w okręgu wrocławskim. Łącznie w okręgu nr 3 wybranych zostało 14 posłów z pięciu list.
Pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji rozpoczął marszałek senior Antoni Macierewicz. Swoje przemówienie wygłosił też prezydent Andrzej Duda. Po tym nasi nowo wybrani przedstawiciele przystąpili do ślubowania.
W uroczystości wzięli udziały wszyscy posłowie wybrani z okręgu wrocławskiego:
Klub Prawo i Sprawiedliwość: Mirosława Stachowiak-Różecka, Jacek Świat, Paweł Hreniak, Agnieszka Soin, Przemysław Czarnecki
Klub Koalicja Obywatelska: Grzegorz Schetyna, Małgorzata Tracz, Michał Jaros, Krzysztof Mieszkowski, Sławomir Piechota
Klub Lewica: Krzysztof Śmiszek, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk
Klub Koalicja Polska – Polskie Stronnictwo Ludowe – Kukiz’15: Jacek Protasiewicz
Koło Konfederacja: Krzysztof Tuduj
ZOBACZ TEŻ: Wrocław wysłał do sejmu 5 debiutantów. Kim są? [ZDJĘCIA]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze