Reklama

„Arizona Dream” kończy sierpniowe „Podglądania”

23/08/2010 00:00

Sierpniowe “Podglądania filmowe” na Włodkowica 21 upłynęły na filmach z pod znaku kina drogi. Cykl zamykać będzie ostatni wakacyjny pokaz filmu Emira Kusturicy “Arizona Dream”.

Siódmy obraz w dorobku Kusturicy jest jednocześnie jego pierwszym filmem angielskojęzyczny. Uporządkowane i proste życie strażnika przyrody z Nowego Jorku, Alexa (Johnny Depp) zmienia się diametralnie, gdy opuszcza miasto i udaje się do Arizony na wesele swego wuja Leo.




Z czasem jego pobyt zaczyna się przedłużać głównie za sprawą nowopoznanej wdowy Elanie (Faye Dunaway) i jej pasierbicy Grace (Lili Taylor). Młody mężczyzna wikła się w skomplikowany układ, w którym obie kobiety zafascynowane Alexem, zaczynają ze sobą rywalizować.

Reklama

Wstęp wolny.



js

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości