Na granicy Wrocławia z wsią Wysoka, należącą do gminy Kobierzyce, od czerwca mieszkańcy jeżdżą dwiema równoległymi, dwukierunkowymi ulicami, które się ze sobą nie łączą, a przejazd pasem zieleni między nimi umożliwiają słupki. Jak do tego doszło?
Ulice, o których mowa, to istniejąca od lat ul. Obrońców Poczty Gdańskiej na granicy wrocławskich Partynic i Ołtaszyna oraz ul. Bratnia, która powstała w czerwcu na terenie sąsiedniej wsi Wysoka. Jest to inwestycja firmy BT Locum Developer, który wybudował tu osiedle domów jednorodzinnych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze