"W sądzie jest bomba i wąglik" - taką kartkę znaleźli w dzisiejszej korespondencji pracownicy Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Ogłoszono alarm. Na miejscu są wszystkie służby. Od godziny 13 ulica Sądowa jest zamknięta dla ruchu.
Policja przeszukuje budynek. Na razie nie ma decyzji o przerwaniu trwających w nim rozpraw i ewakuacji ludzii.
Ulica Sądowa jest zamknięta dla ruchu, nie kursują nią także tramwaje. Te linii 5 zostały skierowane w obu kierunkach objazdem przez ul. Piłsudskiego, Małachowskiego do pl. Wróblewskiego , a tramwaje linii 11 - przez pl. Jana Pawła II, most Sikorskiego, ul. Dubois, mosty Pomorskie do ul. Kazimierza Wielkiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze