W poniedziałkowy wieczór aura wyraźnie chciała przeprosić nas za swoje kaprysy z ostatnich dni. Dzień zakończył się zachodem słońca w tle wyjątkowo malowniczych chmur.
Nic dziwnego, że wrocławianie masowo chwytali za telefony komórkowe, by uwiecznić ten moment na zdjęciach. Macie fajne fotki? Podzielcie się z nami - wyślijcie do nas jako wiadomość na Facebooku TuWroclaw.com albo mejlem - [email protected]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze