Po godzinie 19 przy Podwalu doszło do kolizji autobusu miejskiego oraz tramwaju. Pasażerowie mogą spotkać się z utrudnieniami.
Do zdarzenia doszło przy Podwalu. Z niewiadomych dotąd przyczyn zderzył się tam tramwaj oraz autobus MPK linii 103. Ruch w obie strony jest niemożliwy. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze