Kierowca opla i pasażer taksówki o mało nie pobili się na środku drogi, bo jeden miał zajechać drugiemu drogę. Całą sytuację na skrzyżowaniu Pułaskiego i Traugutta we Wrocławiu zarejestrował kierowca, który jechał za oplem. Nagranie pojawiło się na kanale STOP CHAM.
Na filmie widać, jak pasażer taksówki podbiega do opla i zaczyna uderzać w auto pięściami, następnie dołącza do niego także kierowca taxi. Kiedy wydaje się, że sytuacja zaraz się unormuje, agresywny pasażer taksówki znów wyskakuje z pojazdu. - Kierowca taxi w niewiadomych przyczyn zjeżdża na prawy pas, którym porusza się opel zmuszając do hamowania. Nic wielkiego się nie stało, ale kierujący oplem musiał "zmrozić" spojrzeniem lub słowem podróżujących taxi. Autor nagrania słusznie wyczuł, że szykuje się draka. Po chwil pasażer wyskakuje z taxi i ... - czytamy w opisie filmu.
Obejrzyj nagranie zamieszczone na kanale STOP CHAM
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze