Połamany pantograf jest przyczyną utrudnień dla pasażerów wrocławskiego MPK. Z powodu awarii w centrum miasta kilka linii tramwajowych jeździło objazdami.
***AKTUALIZACJA, godz. 18.45***
Przejazd przez ul. Skargi został przywrócony. Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
***
Tramwaje nie jeżdżą przez ul. Piotra Skargi we Wrocławiu. W czwartek, 16 czerwca, około godz. 17 złamał się pantograf w tramwaju linii 17 jadącym w kierunku pl. Dominikańskiego.
MPK Wrocław informuje, że tramwaje linii 2 kierunek Biskupin, linii 5 w stronę Księża Małego, linii 8 kierunek Karłowice, linii 9 i 17 kierunek Sępolno, 11 na Kowale i 23 w stronę Kromera jeżdżą objazdami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze