Spore utrudnienia na autostradzie A4 w stronę Wrocławia. Na 118 kilometrze w pojeździe ciężarowym doszło do awarii zbiornika paliwa. Na miejsce przyjechała grupa ratownictwa chemicznego z Wrocławia.
Aktualizacja, godz. 18:35 - Korek ma już 5 km. Nadal trwa oczekiwanie na przyjazd holownika.
Wcześniej informowaliśmy:
Do zdarzenia doszło między węzłami Udanin i Gościsław. -W wyniku urwania się wału napędowego w pojeździe ciężarowym doszło do uszkodzenia zbiornika z paliwem i wycieku oleju napędowego na jezdnię. Na miejscu działania prowadzą służby z powiatu średzkiego. Zadysponowana została również Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z Wrocławia - relacjonuje portal Dolnośląskie Alarmowo. GDDKiA podaje, że r uch odbywa się aktualnie lewym pasem. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 21.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze