Przez blisko dwie godziny nie było przejazdu dla tramwajów przez skrzyżowanie ulic Kazimierza Wielkiego i Świdnickiej. Torowisko w tym miejscu wymagało pilnej naprawy.
Tramwaje linii 3, jadące w kierunku Księża Małego, tramwaje linii 4 i 10, jadące w stronę Biskupin, "piętnastka" do Parku Południowego, 23 do Kromera i 33 do Sępolna kursoały objazdami przez ulice Krupniczą, Podwale i Teatralną.
Z uwagi na awarię pojazdy MPK notowały spore opóźnienia na trasie. Problemy z dojazdem w kierunku centrum mieli m.in. podróżni jadący od strony Legnickiej.
MPK poinformowało, że przed godz. 18:00 udało się awarię usunąc i tramwaje wróciły na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze