We wtorek, po godz. 9, kursowanie tramwajów przy Galerii Dominikańskiej uniemożliwiła awaria torowiska. Siedem linii kursowało objazdami. Utrudnienia zakończyły się po godz. 12.
Z powodu awarii torowiska przy Galerii Dominikańskiej tramwaje linii 3, 8, 9, 10, 11, 17 i 33 kursowały objazdami. Pasażerowie musieli uzbroić się w cierpliwość.
Tramwaje linii 3 (KSIĘŻE MAŁE), 10 (BISKUPIN), 33 (SĘPOLNO) jechały przez ul. Widok i Teatralną, a linii 8 – (TARNOGAJ) przez pl. Bema, most Młyński, most Piaskowy, ul. Grodzką, Nowy Świat, Kazimierza Wielkiego, Widok, Teatralną i Skargi.
Tramwaje linii 8 (KARŁOWICE) kursowały przez ul. Skargi, Oławską, pl. Społeczny, most Pokoju, Wyszyńskiego i Sienkiewicza, a linii 9 – przez ul. Wyszyńskiego, most Pokoju, pl. Społeczny i Skargi w obu kierunkach.
Tramwaje linii 11 jechały przez pl. Bema, Sienkiewicza, Wyszyńskiego, most Pokoju, pl. Społeczny, Oławska i Skargi w obu kierunkach.
Tramwaje linii 17 (KLECINA) kursowały przez most Młyński, most Piaskowy, ul. Grodzką, Nowy Świat, Kazimierza Wielkiego, Widok i pl. Teatralny a te jadące w kierunku Sępolna – przez pl. Teatralny, ul. Widok, Szewską, Grodzką, most Uniwersytecki i Drobnera.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze