Reklama

Awaria torowiska w centrum. Siedem linii jechało objazdami [ZDJĘCIA]

20/08/2019 09:30

We wtorek, po godz. 9, kursowanie tramwajów przy Galerii Dominikańskiej uniemożliwiła awaria torowiska. Siedem linii kursowało objazdami. Utrudnienia zakończyły się po godz. 12.

Z powodu awarii torowiska przy Galerii Dominikańskiej tramwaje linii 3, 8, 9, 10, 11, 17 i 33 kursowały objazdami. Pasażerowie musieli uzbroić się w cierpliwość.


Tramwaje linii 3 (KSIĘŻE MAŁE), 10 (BISKUPIN), 33 (SĘPOLNO) jechały przez ul. Widok i  Teatralną, a linii 8 – (TARNOGAJ) przez pl. Bema, most Młyński, most Piaskowy, ul. Grodzką, Nowy Świat, Kazimierza Wielkiego, Widok, Teatralną i Skargi.


Tramwaje linii 8 (KARŁOWICE) kursowały przez ul. Skargi, Oławską, pl. Społeczny, most Pokoju, Wyszyńskiego i Sienkiewicza, a linii 9 – przez ul. Wyszyńskiego, most Pokoju, pl. Społeczny i Skargi w obu kierunkach.

Reklama

Tramwaje linii 11 jechały przez pl. Bema, Sienkiewicza, Wyszyńskiego, most Pokoju, pl. Społeczny, Oławska i Skargi w obu kierunkach.


Tramwaje linii 17 (KLECINA) kursowały przez most Młyński, most Piaskowy, ul. Grodzką, Nowy Świat, Kazimierza Wielkiego, Widok i pl. Teatralny a te jadące w kierunku Sępolna – przez pl. Teatralny, ul. Widok, Szewską, Grodzką, most Uniwersytecki i Drobnera.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości