W piątkowe popołudnie, po godz. 16, doszło do awarii zwrotnicy na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i Świdnickiej. Na czas naprawy wprowadzono objazdy.
Tramwaje linii 3 (kierunek: Księże Małe), 4 i 10 (Biskupin), 23 (Kromera) i 33 (Sępolno) kursowały objazdem przez ul. Widok, Teatralną i Skargi. Pasażerowie musieli uzbroić się w cierpliwość, ale ruch został już przywrócony i tramwaje wróciły na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze