Reklama

BarCamp 7.1 - dyskusja o polskim e-commerce

14/10/2009 00:00

Już dziś uczestnicy wrocławskiego spotkania z cyklu BarCamp 7.1 wezmą udział w dyskusji o tym, co działa w polskim e-commerce.

W dyskusji nad tematem wezmą udział przedstawiciele sklepów internetowych i twórcy technologii, a także specjaliści ds. promocji oraz marketingu sklepów internetowych. Swoją wiedzą podzieli się także ekspert od spraw badań przedsiębiorstw internetowych.


 


Pomysł spotkania zrodził się w połowie września, wtedy to Biznes 2.0 opublikował raport “Co działa w polskim e-commerce?”. Wywołał on spore zainteresowanie przedstawicieli branży e-commerce, dlatego też zdecydowano, by tej tematyce poświęcić pierwsze powakacyjne spotkanie BarCamp 7.1.

Reklama

 


> Sławy ekonomii we Wrocławiu


 


Spotkanie odbędzie się 14 października we Wrocławiu o godzinie 17.30 w budynku Cuprum Novum przy ul. Sikorskiego 2-8. Udział w BarCampie 7.1 jest bezpłatny, a także nie wymaga wcześniejszej rejestracji.


MR

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości