Reklama

Bezdomni pod kwarantanną. Wyprowadzka noclegowni przy Dworcu Głównym

17/03/2020 16:05

Od piątku w szpitalu przy Koszarowej przebywa bezdomny, u którego potwierdzono zakażenie koronawirusem. Noclegownia przy Małachowskiego, z której wcześniej korzystał, została poddana relokacji. 

Gruba 140 bezdomnych została podzielona na pół i umieszczona w dwóch różnych lokalizacjach. Wszystko z powodu przypadku COVID-19 wśród rezydentów Noclegowni św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn przy ul. Małachowskiego 15. 


CZYTAJ TEŻ: WROCŁAWSKI LEKARZ Z PODEJRZENIEM KORONAWIRUSA 


Towarzystwo św. Brata Alberta apeluje o pomoc dla bezdomnych, którzy zostali objęci dwutygodniową kwarantanną. Dary w postaci żywności i środków higieny osobistej można przywozić do jego siedziby przy ul. Bogedaina 5.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości