Reklama

"Bombowy" żart na wrocławskim lotnisku. Włoch został ukarany

29/05/2023 17:31

Podróż z wrocławskiego lotniska rozpoczęła się niefortunnie dla jednego z pasażerów. 45-letni mężczyzna przyjechał na lotnisko, by odlecieć do Wenecji. Jednak zanim wsiadł na pokład samolotu musiał zapłacić wysoki mandat.

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Wrocławia - Strachowic zostali zaalarmowani przez pracowników lotniska, że 45-letni Włoch, udający się do Wenecji poinformował ich podczas nadawania bagażu rejestrowanego, że w jego walizce znajduje się bomba.


- Funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych SG niezwłocznie podjęli czynności w celu wyjaśnienia całej sytuacji. 45-latek został wylegitymowany i jak tłumaczył funkcjonariuszom jego słowa były tylko „głupim żartem”. Funkcjonariusze SG sprawdzili bagaż podróżnego pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotów – wynik negatywny. Bagaż został uznany jako bezpieczny - podał Paweł Biskupik, Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Reklama

Włoch został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Biskupik dodaje, że zdarzenie nie miało wpływu na płynność funkcjonowania wrocławskiego portu lotniczego.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości