Daria Zawiałow przeprasza - nie wystąpi na 3-majówce. Powód? Problemy zdrowotne. Artystka odwołała też kilka innych koncertów. Oto szczegóły.
Daria Zawiałow miała wystąpić dzisiaj na 3-majówce na wrocławskiej Pergoli. Tak się jednak nie stanie.
"Moje struny głosowe całkowicie zaniemogły. Walczyłam dzielnie po koncercie w Warszawie. Najbliższe koncerty niestety muszę odwołać. Jest to niewiarygodnie trudna decyzja. Ale chcąc być z Wami całe lato, muszę zadbać o wyleczenie mojej krtani i strun. Przepraszam Was z całego serca" - napisała w oświadczeniu Daria Zawiałow.
Piosenkarka odwołała też inne koncerty: Lublinalia, Polish Day in Brussels i Juwenalia Rzeszowskie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze