W pierwszy weekend września w centrum handlowym Magnolia Park będzie można wziąć udział w bezpłatnych lekcjach tańca, organizowanych przez Centrum Tańca Champion Team. Ruszyły zapisy.
Champion Team w Magnolia Park jest największym centrum tańca na Dolnym Śląsku. W dniach 2-3 września zaprasza na Dni Otwarte. Każdy będzie mógł bezpłatnie spróbować różnych rodzajów tańca, między innymi towarzyskiego, hip-hopu, baletu, street dance, salsy czy latino dance. Uczestnicy zmierzą się także z pole dance w wersji pole kids, sexy pole dance i pole dance latino, czyli akrobatycznym tańcem na rurze.
Lekcje poprowadzą dyplomowani instruktorzy tańca, posiadający mistrzowskie klasy taneczne, mistrzowie Polski i Europy oraz finaliści mistrzostw świata. W Centrum Tańca Champion Team pojawi się między innymi Nader Hasnaoui - tancerz i instruktor tańca, który zdobył popularność dzięki programowi telewizyjnemu „You Can Dance”. Poprowadzi zajęcia, da pokaz swoich umiejętności, rozda autografy i zapozuje do zdjęć.
Zapisy na bezpłatne lekcje trwają do 1 września pod numerem telefonu 663 963 868. Udział jest bezpłatny, a liczba miejsc - ograniczona.
W Centrum Tańca Champion Team (1 piętro, obok sklepu Smyk) znajdują się cztery profesjonalne sale, które zajmują powierzchnię 800 mkw. Centrum jest otwarte zarówno na amatorów, jak i osoby chcące doskonalić swój warsztat pod okiem mistrzowskiej kadry. Wśród swoich wychowanków ma wiele utytułowanych osób – wicemistrzów Polski, finalistów mistrzostw Polski oraz mistrzów województwa dolnośląskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze