Dawid Podsiadło będzie miał swój własny festiwal. Zorganizuje go wiosną i latem w sześciu polskich miastach, w tym we Wrocławiu. W każdym z miast zapowiada dwa dni "totalnie unikalnych koncertów fantastycznych Artystek i Artystów". Festiwal we Wrocławiu odbędzie się 27 i 28 czerwca. Bilety w przedsprzedaży będą dostępne dziś od godz. 14.
- Jestem superszczęśliwy bo nie miałem jeszcze okazji zapraszać Was do takich miejsc w takich okolicznościach. Co prawda teraz to tylko taki taktyczny tizer, bo wszystkimi szczegółami podzielę się ze światem dopiero na początku przyszłego roku. Wam, ponieważ się kumplujemy zdradzę, że zaproszenie do udziału przyjęły fantastyczne Artystki oraz Artyści i wszyscy zaprezentujemy Wam totalnie unikalne koncerty. Będzie mnóstwo fantastycznej, nowej muzyki podanej w bardzo wyjątkowych okolicznościach i przestrzeniach. No wiem, że to wkurzające, że nie mogę powiedzieć Wam teraz więcej, w styczniu wszystko stanie się jasne - zapowiedział Dawid Podsiadło w filmie dokumentalnym o sobie. To w ten nietypowy sposób ogłosił plan organizacji festiwalu.
Jednodniowy bilet na festiwal ma kosztować 199 zł, karnet na dwa dni - 399 zł. Bilety będą imienne. Swoje dane będzie można zmienić po Nowym Roku, ale będzie to kosztowało 40 złotych za każdy bilet. Przedsprzedaż rusza 4 grudnia o godzinie 14 na ebilet.pl. Właściwa sprzedaż ruszy po Nowym Roku. - W każdym z miast program będzie wyglądał tak samo i będą to moje jedyne koncerty w 2025 - zapowiedział Dawid Podsiadło.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie znam tego człowieka i nie muszę znać.
Nie znam tego człowieka i nie muszę znać.