Budowa przedłużenia ul. Wojanowskiej do ul. Fieldorfa dobiega końca. Inwestycja ułatwi życie mieszkańcom Stabłowic oraz pacjentom nowego szpitala wojewódzkiego, którzy będą mogli tamtędy ominąć korki.
Wojanowska od kilku lat jest ślepą ulicą, która jeszcze niedawno urywała się w polu na wysokości ul. Arbuzowej, na granicy dużego osiedla TBS. Jedynym połączeniem z ul. Kosmonautów, czyli także z centrum miasta, wciąż jest ul. Starogajowa. Zmotoryzowani mieszkańcy mogą też przejeżdżać przez osiedle domów jednorodzinnych do ul. Głównej i Królewieckiej. W obu przypadkach nadkładają nawet kilka kilometrów drogi i tracą czas.Wszystko wskazuje na to, że do połowy roku nowy odcinek ulicy zostanie oddany do użytku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze