Reklama

Dodatkowa linia tramwajowa odwiezie kibiców po meczu żużlowym

08/09/2019 10:28

Kibice żużla wybierający się na niedzielny mecz żużlowy pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Stelmet Falubazem Zielona Góra będą mieli ułatwiony powrót z imprezy. Po zakończeniu spotkania wrocławskie MPK uruchomi specjalną linię T3, która dowiezie kibiców ze Stadionu Olimpijskiego w okolice Galerii Dominikańskiej.

Linia zrealizuje dwa kursy ze Stadionu Olimpijskiego po zakończonym meczu, tj. około godziny 22:15 i 22:20.


Trasa przejazdu: Stadion Olimpijski - Paderewskiego - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - Galeria Dominikańska.


Opłata za przejazd środkami komunikacji miejskiej (linie normalne), w tym również linią specjalną T3 wynosi 3,40 złotych (jednorazowy bilet normalny) oraz 1,70 złotych (jednorazowy bilet ulgowy) lub odbywa się na podstawie biletów czasowych.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości