Awaria zasilania na kolei pod Wrocławiem. Nie jeżdżą pociągi z Wrocławia do Jelcza - Laskowic, zarówno przez Czernicę i Siechnice, jak i nową trasą przez Wrocław Strachocin i Wojnów.
Pociąg z Jelcza - Laskowic do Wrocławia, który miał przyjechać na dworzec Wrocław Główny o godz. 17.15 ma już ponad godzinę opóźnienia. Utknął między Nadolicami Wielkimi i Nadolicami Małymi. Z kolei pociąg z Wrocławia do Jelcza przed godz. 17 przymusowo zatrzymał się koło stacji Wrocław Popiele. Pociąg Wrocław - Jelcz-Laskowice z godz. 17.37 został odwołany.
Jak informują Koleje Dolnośląskie, doszło do awarii podstacji, skutkującej brakiem prądu w sieci. Na razie nie wiadomo, kiedy może zostać usunięta awaria.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze